לילה משוגע

ריק ומרי יצאו בזריזות ממעלית ורצו במסדרון לכיוון החדר בבית מלון. 
"מהר יותר" – אמרה מרי וצחקה, בזמן שריק ניסה לפתוח את הדלת עם כרטיס חכם. "שונא את הדברים האלה" – אמר ריק.
 סוף סוף הדלת נפתח והם נכנסו לחדר וישר קפצו למיטה.
"את כל כך יפה" – הוא לחש לאוזן שלה. 
הוא חיבק ונישק אותה. הם התחברו בנשיקה ארוכה. הוא הוריד את הידיים למטה ומצא את התחתונים שלה. הוא הרגיש את הרטיבות בין הרגליים. ברגע שהוא נגע שם מרי כמעט נחנכה מהנאה. העיניים שלה זהרו והפנים שלה הסמיקו. היא הפכה אותו ועלתה עליו. פתחה את הרגליים והתחילה להשתפשף על הבליטה של המכנסיים. היא פתחה את החולצה שלו והתחילה ללטף את החזה שלו עם הידיים העדינות שלה. הוא פתח את השמלה שלה והוריד אותה למטה. סוף סוף השדיים שלה היו חופשיים. הוא נישק את הפטמות שלה, היא הוציאה גניחה והמשיכה לשפשף את הזין שלו דרך מכנסיים. רק עבר משד אחד לשני ומצץ את נפטמות שלה. 
"תעזור לי להוריד אותו" – מרי ביקשה ממנו. הוא משך את השמלה שלו דרך הראש, היא במקביל הורידה את התחתונים. ריק עצר לשניה, כי היה לו קשה להוריד את העיניים מהגוף שלה. אז הוא פתח את המכנסיים ומשך אותם למטה ביחד עם התחתונים. הזין העבה שלו קפץ החוצה. 
היא התיישבה עליו, הוא תפס את הירכיים שלה. היא תפסה את הזין שלו עם הידיים וכיוונה את הזין לחור שלה. -"ככןן" – גנח ריק כאשר הרגיש את ראש הזין שלו נוגע בשפתיים הרטובות שלה. היא חייכה והתחילה להתיישב על הזין. הכוס שלה היה  מאוד צר, היה לו קשה להיכנס לשם. היא הייתה מאוד רטובה ובסופו של דבר הצליחה להתיישב עד הסוף. היא חייכה בזמן שהזין מילא את החור שלה. היא התחילה לרכב עליו והוא עם היד הוא ליטף את הדגדגן שלה. 
עם כל תנועה , עם כל נגיעה על הדגדגן הוא הרגיש שהוא לא מסוגל להמתין יותר מדי והולך לגמור עוד מעט. אבל הוא רצה שהם יגמרו ביחד, ככה שהמפגש האינטימי הזה יהיה מושלם. העיניים של מרי היוס סגורות, היא גנה ורכבה על הזין הגדול שלו. הוא המשיך ללטף את הגדגן שלה, אבל הגביר את הקצב. הוא הרגיש שגם היא קרובה לז. 
"אני הולך לגמור" – הוא גנח לה. הזין שלו היה עד הסוף בפנים. הוא גמר לתוכה. היא הרגישה איך הזרע משפריץ בתוכה וזה גרם לאורגזמה החזקה ביותר שהייתה לה