שכנה

הי, שמי רות ואני בחורה צעירה בת 21 ואני רוצה לספר לכם מה קרה לי לפני מספר ימים. אני גרה בבניין מגורים רגיל ויש לי שכנה בשם אורה שהיא בת 25. היא בחורה מאוד יפה ומושכת. יש לה עסק משלה. היא בחורה מאוד גבוהה. היא תמיד מטפחת את עצמה, תמיד לבושה בגדים יקרים ומריחה בבושם יקר. אף פעם לא היינו קרובים מדי. סתם שלום להתראות של שכנים טובים. היא לא הייתה בזוגיות או לפחות ככה זה היה נראה. היא הייתה גרה לבד, לפעמים היו מבקרים אותה חברות ונגיר יותר בחורים צעירים.

יום אחד הייתי צריכה סכום כסף לא יותר מידי גדול. החלטתי לדבר עם אורה. למרות שלא היינו חברות, לפחות היא הכירה אותי. החלטתי להיכנס אליה ולהלוות ממנה את הסכום.

"אורה, יש לי בקשה ממך…."

"היי, רות, תיכנסי. אל תעמדי בכניסה"

נכנסתי לדירה, היא הייתה מפוארת. שיפוץ מדהים, רהיטי יוקרה ומערכת מולטימדיה יקרה.

"תכנסי, תשבי. אז מה קרה לך?"

"אורה, לא נעים לי, אבל אם אולי תוכלי לעזור לי קצת. אני צריכה להלוות סכום כסף. ממש לא נעים לי לבקש"

"אל תדאגי, כמה את צריכה?"

"5000 שקל, אבל אני יחזיר, בעוד שבוע…."

"בגדול אני יכולה לתת לך את הסכום הזה ואת אפילו יכולה לא להחזיר אותו. בתנאי אחד"

"מה זאת אומרת לא להחזיר? מה אני צריכה לעשות?"

"לא יותר מידי… רות…את בחורה מאוד יפה וכבר מזמן שמתי עליך עין"

"אני?? לך? איך זה?"

"אני אשאל אותך שאלה ישירות, אבל אני רוצה את האמת"

"אוקי, תשאל"

"היה לך פעם עם בחורה?"

"מה זאת אומרת, אני לא מבינה"

"אוקיי, בוא נעשה ככה. אני נותנת לך את כסף שאת צריכה….ואת נותנת לי ללקק את הכוס שלך"

"מה?"

"אני רצינית…אין לך מה לאבד. את מקבלת כסף והנאה מהליקוק שלי"

היא התיישבה מאוד קרוב אלי, שמה יד אחת הרגל שלי ושניה על הכתף. הנגיעות שלה הרגישו אמוד נעים. זה היה מפתיעה, אבל גם מאוד נעים. החלטתי לא לענות ולחכות מה יקרה בהמשך. היא נישקה בעדינות את הצוואר שלי, שפתיים שלה היו חמות ומאוד עדינות, על כל נשיקה שלה הגוף שלי היה עונה בצמרמורת. אז היא העבירה עם הלשון על צוואר, נישקה את האוזן, ליקקה אותו. התחלתי להתחרמן, הרגשתי שהכוס שלי מתחיל להירטב. רציתי לראות מה יקרה. היא הורידה את החולצה שלי, את החזייה הורדתי לבד.הפטמות שלי כבר עמדו, היא ליקקה אותם ואז התחילה למצוץ. לפעמים היא הייתה משחקם איתם בלשון.

כל מה שנשאר לי זה לסגור את העיניים ולהתחיל לגנוח. היא פתחה את הגי'נס שלי והכניסה אצבעות מתחת לגומיה של התחתונים שלה. היא התחילה לשחק עם הכוס שלי. היא ידע בדיוק איפה לגעת ומה לעשות. היא מצא ישר את הדגדגן, ידע לשחק איתו ולפעמים גם להכניס אצבעות לתוך חור.

"עוד…" – כל מה שהצלחתי להוציא מעצמי.

"את אוהבת את זה?"

"כן, מאוד…"

"רוצה את הלשון שלי במקום האצבעות?"

"כן!"

"אז תורידי הכל ותשכבי על הספה"

הורדתי הכל מהרה ונשכבתי על הספה. כבר לא יכולתי לחכות יותר ללשון שלה. היא התקרבה אל הספה, התיישבה על הברכיים ופתחה את הרגליים. כבר הייתי חרמנית מאוד, הכוס שלי נזל כמו ברז שבור. היא התקרבה והתחילה לנשק את הירכיים שלי וכל נשיקה שלה הייתה יותר ויותר קרובה לכוס שלי. אז היא התחילה לנשק את השפתיים שלי, ללקק ולהכניס את הלשון עמוק לתוך החור. כל נגיעה שלה הייתה כמו מכת חשמל. די מהר הגעתי למצב כזה שלא הייתי מסוגלת לשלוט בעצמי. תפסתי את הראש שלה והצמדתי לכוס. הלשון שלה נכנס עמוק מאוד.

"כן, כן…עוד"

החזקתי את ראש שלה צמוד ושיפשפתי את הפנים שלה על הכוס. הלשון שלה עשה פלאים, אבל אז היא עשתה משהו שממש לא ציפיתי. היא הורידה את הפנים למטה והכניסה את הלשון שלה לתחת שלי. זה היה כל כך מדהים שגמרתי מיידית. משכתי אותה למעלה והתחלתי לנשק. אהבתי את הטעם של השפתיים שלה והבנתי שאני רוצה ללקק את הכוס שלה. היא שמחה לשמוע את זה, אבל אמרה שזה יקרה בפעם אחרת.