נימפומניט

הרבה אנשים קוראים לי ניפומנית וזה האמת. אני ממש אוהבת סקס ולא רק עם גברים. ניסיתי הכל, גם גברים וגם נשים וגם לא פעם אחד. הפעם אני רוצה לספר לכם על פעם אחד שהיה לי עם שניהם ביחד. יש לי ידיד מאוד טוב, אנחנו מכירים אחת את השני מילדות. כאשר הוא התחתן היכרתי גם את אשתו וכולנו היינו חברים טובים עד לרגע אחד. בקיצור כבר במסיבת רווקות זיינתי את אשתו, את האמת אני לא אשמה, היא בקשה את זה בעצמה. כמו שהיא אמרה "אני מתחתנת ותמיד רציתי לנסות עם בחורה במיוחד אחת עם ניסיון". זיינתי אותה חזק, אפילו פתחתי את התחת שלה.

אז כמעט שנה אחרי החתונה הוא הגיע אלי כאשר הוא ממש מתבייש (דרך עגב שכחתי לציין שגם איתו היה לנו סקס). אחרי שיחה קצרה הצלחתי להוציא ממנו שאשתו רוצה לנסות סקס בשלישיה. ישר התחלתי לחייך כי בחיים לא היה לי עם גבר ואישה ביחד. כמובן שהסכמתי וכמה ימים אחרי השיחה כבר הייתי אצלם בבית. ראיתי שאשתו כבר רוצה להתנפל עלי, אבל הוא בלי סוף היה מוזג לנו יין.

סוף סוף הוא החליט שהגיעה זמן להתחיל. הוא פשוט קם אלי הוציא את הזין והכניס לי לתוך הפה. הוא היה מזיין אותי פעם לתוך הפה והייתי נהנית מזה. לא פעם אחד אפילו גמרתי מהיד שלי כאשר הוא היה מזיין את הפה שלי. הפעם לא הייתי צריכה לעזור לעצמי עם היד כי אשתי ירדה לי בין הרגליים ובזמן שבעלה היה מלביש את הפה שלי על הזין היא התחילה ללקק את כוס שליה. זה היה פשוט מדהים!

ההנאה הכפולה הזאת לקחה אותי לרמות הנאה כאלה שלא הרגשתי בחיים. זה גרם לי להשפריץ בזמן האורגזמה ישר לתוך הפנים שלה. כמובן שגם הוא גמר, אבל בגלל שאני בעצמי רעדתי מאורגזמה חזקה הוא לא הצליח לכוון לתוך הפה שלי ולכן השפריץ את כל הזרע על הפנים שלי.

היינו רק 2 דקות אחרי ההתחלה וכבר אני גמרתי, הוא גמר ואני ואשתו היינו מלאים במיצים של אחד של השניה. התחלה מגניבה מאוד אני חייבת לציין. אשתו ממש לא הייתה ביישנית, היא התחילה ללקק את הזרע של בעלה מהפנים שלי. ואני ניסיתי ללקק את המיצים שלי מהפנים שלה. נהנו אחת משניה, התנשקנו ואז נתנו מציצה כפולה לבעלה. אז הוא הבין שהוא חייב קצת לנוח, הוא ביקש מאיתנו בזמן הזה להראות לו איך אנחנו משחקות אחת עם השניה. עשינו לו הופעה שלמה. ליקקתי את החורים שלה, אז היא עשתה את אותו הדבר, ירדנו לתנוחה של 69 וליקקנו אחת את השניה בו זמנית. הכנסתי לה אצבעות לתוך התחת והתחלתי לזיין אותה, ככה בעלה גילה שהיא אוהבת גם לחור השני.

הזין שלו כבר היה מוכן לפעולה, זה קרה ברגע שהוא ראה שפתחתי את התחת של אשתו. לא נתתי לו להכניס אבל בלי אישור שלי והתחלתי לפתוח את התחת שלה עוד יותר חזק. היא כבר צרחה ודרשה את הזין בתחת. בעלה היה בשוק מזה ואני צחקתי מבפנים. נתתי לו אישור והזין שלו חדר למערה האחורית שלה. הוא זיין אתה חזק והיא הייתה מקבלת אורגזמה אחרי אורגזמה.

אני במגביל ליקקתי את הדגדגן שלה. היא גמרה כל כך הרבה פעמים מסקס אנאלי שלא האמנתי לעצמי. בסופו של דבר בעלה מילא את התחת שלה בזרע. אחרי מנוחה קצרה הלכנו למקלחת, דיברנו על הערב והלכנו לישון. בבוקר היה המשך של המפגש האינטימי שלנו אבל זה כבר סיפור אחר.