קשה להיות בת יחידה במסיבה

זה לא הכי נחמד לבוא ליום הולדת ולגלות שאת בת יחידה בין 9 בנים. זה בידוק מה שקראה ביום הולדת שלי, הזמנתי הרבה אנשים אבל רב הבנות היו תחת שאלה. בסופו של דבר מי שהגיעה זה החברים שלי ממועדון השיחה ולימור חברת ילדות שלי. למרות שהיא הייתה לבד בין בנים ,זה לא היה ניראה שהיא לחוצה.

התחלנו לחגוג,בהתחלה הכל היה בסדר, דיברנו,צחקנו שתינו. ככל שיותר אלכוהול זרם בדם שלנו,ככה יותר ויותר בנים ניסו להתחיל עם לימור. ככל שהערב התקדם, ההתנהגות של הבנים כלפי לימור החמירה לכיוון הטרדה כבר. בשלב אחד כבר לא יכולתי להסתכל על זה, לקחתי את לימור לצד ושאלתי: "אולי עדיף שאני ייקח אותך הביתה?"

היא הסתכלה עלי עם עיניים שיכורות:-"מה גם אתה רוצה לזיין אותי? כל החברים שלך כבר הספיקו להציע לי ואתה רק עכשיו?"

היא הבינה אותי לא נכון,אבל כבר היה מאוחר מדי. היא חייכה ,תפסה את היד שלי והכניסה אותה לתוך התחתונים. הופתעתי לגמרי מההתנהגות שלה, התחרמני ישירות. היא הסתובבה לכולם:

-"בנים, היום כמתנת יום הולדת אני ימצוץ לילד הגדול הזה כאן!"

ואז היא פשוט הורידה לי את המכנס והכניסה את זין העומד שלי לתוך הפה. לא היה לי הרבה זמן סקס עם בחורה,גמרתי די מהר,היא בלעה הכל. חשבתי שבזה זה יגמר,איך טעיתי.

ברגע שגמרתי אחד מהבנים בלי להתבייש הכניס את הזין שלו לתוך הפה שלי לימור. היא לא הייתה נגד וישר התחילה למצוץ. זה היה סימן לשאר הבנים, הם התפשטו שעקפו אותה מסביב.
היא התחילה למצוץ לכולם, בנים לא התביישו עם הדיים שלהם, מישהו כבר הכניס לה אצבעות לתוך הכוס, הורידו את הבגדים שלה.

באיזשהו שלב השכיבו אותה על השולחן ואנשים זיינו אותה בתורות ,כמה פעמים היא גמרה לא ניתן לספור. זה נגמר לקראת הבוקר ,הבנים עזבו, לימור נרדמה. לקחתי אותה למיטה ונתתי לישון. כל היום עברו לי בדאגות, לא ידעתי איך להסתכל ללימור בעיניים אחרי המקרא.
כאשר היא סוף סוף התעוררה וניסיתי לדבר איתה על מה שקרה,היא סתמה לי את הפה ודחפה אותי חזרה למיטה…..