נערות ליווי אקסקלוסיביות שאוהבות סקס

זהו סיפור על היום בו אני וכמה חברים הזמנו יחד קבוצה של נערות ליווי אקסקלוסיביות ונתנו בראש

אני חושב שלא קיימת קבוצה של חברים (גברים, כמובן) שלא חוו בחייהם את תחושת ה"אלוהים ישמור, איך משעמם לי, איך בא לי איזה מישהי, איך אין לי כח להתקשר לזאת וזאת" וכן הלאה. אני חושב שהשלב הזה מגיע אצלנו לעיתים קרובות יותר מאשר אצל אנשים אחרים, ואולי זה נובע מתרבות ה"כאן עכשיו ומיד", חוסר היכולת לדחות סיפוקים, וההנאות המרובות שחווינו עם בנות המין היפה יותר לאורך השנים. נהיינו מפונקים ועצלנים, אבל מצד שני – אם קיימת אופציה נוספת, למה לא לנסות אותה? יום אחד בשנת 2004 או 2005 אנחנו עשינו מעשה, והזמנו לכל אחד מאיתנו (אני, יואב, נעם ואיתי) נערות ליווי אקסקלוסיבית. נערות ליווי אקסקלוסיביות לא באות בזול, אני יכול להגיד לכם את זה, ובהתחשב בזה שרק איתי היה משכיל והרוויח טוב הוא מימן חצי מכל הערב הזה. לא שהוא זוכר ממנו יותר מדי חח. בקיצור אחרי שהתחלנו את הערב בבית של יואבי, על וודקות סופר פרמיום (רוסקי סטנדרט פלטינום, אלא מה?) ותפסנו קצת ראש, הגיעו הבנות. כשדיברתי עם הבחור בטלפון סיפרתי לו שהאירוע הוא "אין אירוע" ושאנחנו רוצים לצאת לבלות עם הבנות, לשתות איתן, וחשוב לנו שיגיעו ארבע בנות שנראות אחרת לגמרי.

אז הן הגיעו והתחיל הערב הכי מצחיק בחיים שלי בערך

אז הגיעו אלינו 4 נערות ליווי אקסקלוסיביות, או כמו שהן קראו לעצמן אז "נערות ליווי וי איי פי", והצטרפו אלינו לשתיה ולצחוקים. החלוקה הייתה כזו: איתי, ששילם וחובב רוסיות כבד, בחר לעצמו נערת ליווי ברמה גבוהה במיוחד לטענתו, אולי כי היא הייתה גבוהה ממנו – בלונדינית, עם עור שנראה לא פחות ממושלם (והרגיש כמו משי), דיברה רוסית שוטפת (רק איתי ועם הבחורה שאני לקחתי, כי רק אנחנו הבנו) כמו גם עברית, אנגלית, ספרדית וצרפתית (אשת אשכולות אמיתית!). הבחורה שאני קיבלתי הייתה ברונטית נמוכה, כמו שאני אוהב, עם חזה גדול וחיוך שהפיל אותי מהרגע הראשון, וצחוק מתגלגל מפה ועד באר שבע. בחורה כלבבי. יואבי הזמין נערת ליווי ג'ינג'ית, עם מלא נמשים, אבל בקטע טוב – מוזר, איך יש ג'ינג'יות שוות וג'ינג'יות ג'יפה, אבל אין בין לבין. זו הייתה שווה. ונעם שחובב אסיאתיות נ-ד-ה-ם כשהגיעה אסיאתית, ממש סוג של רול סושי שהוכן במיוחד בשבילו! בקיצור, כולנו נדהמנו מהמגוון ומהבחורות שהגיעו, הרי באמת שלא הזמנו מראש את ה"נתונים" הללו, רק את הבקשה הפשוטה, שהן יהיו שונות אחת מהשניה. אם למדתי משהו אחד על חברות של שירותי ליווי אקסקלוסיבי, זה שהם לוקחים את עבודתם ברצינות. וזה הבדל גדול לבין כל המכוני ליווי והדירות הדיסקרטיות שניתן למצוא בכל מיני איזורים בארץ…

ואז בילינו ערב פשוט מפגר בחוץ, רק אנחנו וארבע נערות ליווי לוהטות מהממות

אז אני ויואבי נסענו במכונית אחת עם שתי נערות ליווי אקסקלוסיביות (חחח זה ממש מצחיק הכינוי הזה) לכיוון הפאב השכונתי, ונעם ואיתי נסעו באותו מאחורינו עם הבחורות שלהם. ממש ממש נהנינו, הבחורות הרגישו צורך לשלם לעצמן על המשקאות (ואמרו שלא נרגיש רע כי בשורה התחתונה אנחנו משלמים על הדרינקים האלה), ושכך או כך הן מקבלות תשלום נאה מאוד כבחורות שעובדות בחברת שירותי ליווי ברמה גבוהה. אחרי שישבנו שם ובילינו ערב דפוק עם צחוק מתגלגל הרבה אלכוהול וכאלה, נסענו כל אחד לביתו, ואני לא יכול לספר לכם על החוויות של כולם, אבל אני יכול לומר שאני ביליתי בטירוף. מסאג', עוד קצת יין, וכל מיני פינוקים אחרים. הערב לא נגמר עד שהוא נגמר, זה מה שהיא אמרה, ואני הרגשתי בשמיים. אם אני יכול לסכם את האירוע בכמה מילים, אני אומר בפשטות שזו הייתה חוויה של פעם בחיים, אבל אני לעולם לא אחזור בי על שחוויתי אותה. שירותי ליווי וי איי פי הם לא סתם זבל, אלה מקומות שדואגים ללקוחות שלהם והבחורות ברמה שלא היינו יכולים למצוא סתם ככה באיזה פאב. ערב של פעם בחיים התקיים בעזרת כמה חברים וכמה נערות ליווי ברמה גבוהה במיוחד, ואני יכול רק להודות על כך.