מפגש אינטימי מיוחד

באותו היום ישבתי כרגיל מול המחשב וצפיתי בבנות באתר היכרויות. רוב הבנות באתרים האלה לא שווים צומת לב, אבל למזלי באותו היום מצאתי בחורה מדהימה שהיה אפשר להתאהב בה ממבט ראשון. קראו לי מילה והיא הייתה בת 19 ורק סיימה בית ספר, שנה הבאה היא מתחילה ללמוד רפואה. היה לה גוף מרשים ביותר ומראה מאוד מתוק. מיד התחלנו לדבר וזה היה מדהים כמה דיברנו. הזמן בשיחות עבר במהירות מטורפת. בפגישה הראשונה חביקתי אותה והרגשתי ריח מדהים. הייתי שמח סוף סוף לראות את הפנים היפות שלה. התחבקנו קצת והלכנו לעשות סיבוב.

כמה פגישות אחרי החלתנו לעביר יום כיף ואז לנסוע אלי. אחרי יום בילו מדהים הגיעה זמן לנסוע הביתה. כאשר הגענו לדירה שלי היא נכנסה ראשונה.

-"וואו, דירה גדולה" – היא אמרה עם חיוך.

נכנסו למטבח, הוצאתי בקבוק יין ומזגתי לשנינו. אחרי כמה כוסות השתחררנו ועברנו לחדר שינה. נישקתי אותה כל הדרך לשם ועד שהגענו לשם כבר היינו בלי בגדים. השכבתי אותה על המיטה וירדתי בין הרגליים שלה. ליקקתי את הדגדגן שלה בעדינות, די מהר הנשימה שלה הפכה לכבדה. הפסקתי וקמתי מולה. הכנסתי את הזין שלי, אלוהים איזה צרה היא, המשכתי להכניס את הזין עד הסוף. אז ראיתי את הדם, זה היה הפעם הראשונה שלה, התחלתי לנשק אותה ולזוז באיטיות. כאשר הכוס שלה התרגל לגודל התחלתי להגביר את הקצב, זה היה כל כך מדהים שלא שמתי לב איך גמרתי לתוכה.