סקס עם שכנה

אחרי שליוויתי את אשתי לשדה תעופה חזרתי הביתה בלי מצב רוח. על הדרך נזכרתי בריב שלי עם הנהלה של החברה שאחריו החופשה שלי נדחתה לתאריך לא יודעה. כל התוכניות שלי לגבי חופשה משוטפת עם משפחה נהרסו ולשבועיים הקרובים נשארתי בבית לבדי.

את כל השבת החם הזה העברתי מול מחשב ורק לפעמים יצאתי למרפסת כדי לעשן. שעון על המחשב הראה לי שהשעה כבר מאוחרת, החלטתי להתקלח ללכת לישון. לא היה לי כוח להדליק דוד לכן התקלחתי במים קרים. זה גרם לי להתעורר ולהבין שאני רעב. אחרי ארוחה יצאתי שוב פעם לעשן.

"לא מצליח להירדם?" -שמעתי את הכל של השכנה שלי ממרפסת צמודה.

"היי" – עניתי לה ואז קלטתי שאני עומד ערום לגמרי. למזלי היה חשוך והמעקה של המרפסת הסתירה את החלק התחתון של הגוף שלי, אז היא לא הייתה יכולה לראות איך אני לבוש.

"חשבתי שנסעתם לחופשה"

"משפחה נסעו, אני נשארתי"

"יש סיגריה?"

"קחי" – נתתי לה את הסיגריות עם מצית

כאשר היא הדליקה את הסיגריה,ראיתי שהחלוק שלה נפתח ושדיים שלה ברחו החוצה, כמובן שהזין שלי הגיב ישרות. היא רק צחקה מזה. לא עניתי ולמשהו סובבתי את הראש לכיוון אחר. את השכנה שלי אני מכיר כבר מזמן, למדנו ביחד בבית ספר ואז גם במכללה. אחרי שהיא התגרשה היא חזרה לגור לדירה של ההורים. אשתי לא אהבה אותה כי תמיד חשבה שהיא מתנהגת כבחורה מאוד קלה. אני תמיד הייתי בטוח שזה בגלל קנאה נשית פשוטה. השכנה הייתה אשה פנויה ומוצלחת, תמיד שמרה על המראה שלה והיה לה עסק אולי קטן אבל מוצלח.

היא קטע את המחשבות שלי עם הצעה – בירה. סירבתי עם הסבר שהייתי מעדיף משהו יותר חריף. היא עזבה ואחרי דקה חזרה עם כוסית ובקבוק של קוניאק. מזגתי לעצמי ואז שאלתי אם היא רוצה גם.

"לא, אני מעדיפה בירה" – היא ענתה ואז הוסיפה בצחוק -"אחרת אני יתחיל איתך"

"אז את חייבת לשתות איתי" – זרמתי עם הרמז שלה

"אתה חושב?"

"כן" -חייכתי

היא עזבה שוב פעם,כנראה להביא כוסית נוספת. בזמן שחיכיתי הבנתי שכנראה אמרתי דברים מיותרים, אבל אחרי דפיקה בדלת כניסה כבר היה מאוחר לשנות משהו. לבשתי מכנס קצר ופתחתי את הדלת. היא הביטה בי מקרוב ואז חייכה.

"היי" – היא הייתה לבושה באותו חלוק קצר שמתחתיו הייתי בטוח אין שום דבר אחר. באור החשוך של חדר מדרגות היא הייתה נראית כמו נערת ליווי שהגיעה ללקוח. בידיים היא החזיקה מגש עם כיבוד ושתייה.

"תיכנסי"

"תשמע, אתה בטוח שאשתך לא תחזור?" – היא אמרה עם חיוך

את אמת, לא אהבתי את הבדיחה שלה, לא עניתי והדלקתי את האור בסלון והזזתי שולחן יותר קרוב לספה.

"טוב, אל תעלב" היא אמרה לי

היא נתנה לי את המגש והתיישבה על הספה, בגלל החלוק הקצר שלה הרגליים היפות שלה היו מול העיניים שלי.

"יפות?" -היא שעלה אותי כאשר ראתה לאן מופנה המבט שלי

"רגליים יפות" – עניתי לה והרמתי כוסית, היא צחקה

השתתה את הכוסית וסימנה לי עם האצבע להתקרב אליה. בתי אליה ואז בכוח סובבתי אותה עם הגב אלי וקיפלתי אותה על הספה. היא לא ציפתה לזה והוציא צעקת הפתעה. הורדתי את המכנסיים שלי והרמתי את החלוק שלה. הכנסתי את הזין לתוכה בכל הכוח והתחלתי לזיין. כל מה שנשאר לה זה לנשוך את הכרית של הספה.

הסקס הראשון שלנו לא משך הרבה זמן. ברגע שהרגשתי שאני הולך לגמור הוצאתי את הזין שלי וגמרתי על התחת שלה. היא קמה בשקט מהספה ועזבה את החדר. עד שהיא חזרה הספקתי שלתות כוסית או שתיים וננעלתי על התמונה המשפחתית שהייתה על הקיר

"משתעמם?"

הסתובבתי לכיוון הקול והסתכלתי עליה מכוסה במגבת. היא הסתכלה לתוך העיניים שלי וחיכתה לתשובה.

"אני צריכה ללכת?" – היא שאלה בהתרגשות מלגלגת.

התקרבתי לשולחן ומזגתי שתי כוסיות קוניאק. לקחתי אותה ביד והשבתי אותה לידי ואמרתי

-"אם את חושבת שזה כל מה שאני מסגול, אז כן, את צריכה ללכת"

נישקתי אותה לשפתיים, שתיתי והלכתי למקלחת. כאשר חזרתי ראיתי אותי על המרפסת. התקרבתי אליה, חיבקתי ונישקתי. היא נצמדה אלי עם כל הגוף. אחרי נשיקות וליטופים היינו יותר מידי חרמנים כדי להישאר שם. משכתי אותה לדירה, הושבתי אותה על הספה ובעצמי ירדתי בין הרגליים שלה. את האורגזמה הראשונה שלה היא קיבלה עם רעידות גוף עצומות שהתלוו עם גניחות וצעקות. את האמת לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי לכן לא מיהרתי להמשיך.

רק כעבור איזה חמש דקות היא התחילה לזוז והסתובבה אלי. הזזתי את השיער מהפנים שלה והתקרבתי כדי לנשק אותה. אבל היא חיבקה אותי בכוח והצמידה אותי לשדיים שלה. די מהר הלשון שלי גרם לפטמות שלה להקשות. שוב פעם ירדתי למטה, אבל הפעם בנוסף הכנסתי אצבע לתוך הכוס שלה בחיפוש אחרי הנקודה המפורסמת. ידעתי שמצאתי את המקום לפי התגובה שלה. היא תפסה אותי בשיער והצמידה עוד יותר חזק לכוס שלה. הקולות שהיא הייתה מוציאה כבר לא היו דומות לגניחות. היא החזיקה אותי עד שהזרם של המיצים שלה נשפך לתוך הפה שלה. היא שחררה אותי תפסה את עצמה בין הרגליים ונעלמה בריצה בתוך חדר אמבטיה.

אחרי זה גיליתי שזה פעם ראשונה שהייה לה דבר כזה והיא הייתה בטוחה שהיא בטעות התחילה להשתין. כמובן שיום למחרת פספסתי את העבודה שלי, לכן הלכתי לרופה משפחה לקבל יום מחלה. זה לא היה מפגש אינטימי היחיד שלי עם השכנה. בילינו די הרבה ביחד בשבועיים האלה. בזמן הזה הזין שלי הפסיק לבקר בכל החורים שלה והפסקנו להגשים הרבה פנטזיות משוטפות.